Rejsy KORSYKA I SARDYNIA – Seszele Europy

  Cena na telefon

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : Pogodna 17a/3, 05-077 Wesoła, Warszawa, Polska

  W tym roku z powodu coronawirusa musieliśmy zmienić nasz grafik (przełożyliśmy wyprawę na Grenlandię Zachodnią na późniejsze daty…). W związku z czym zapraszamy na wspaniałą Korsykę i Sardynię, oraz Sycylię i Wyspy Liparyjskie, gdzie pływaliśmy przez ostatnich kilka lat i zawsze brakowało miejsc na naszych rejsach. Tak samo jak w roku 2020 mamy nadzieję, że odwiedzicie nas w komplecie i znowy ich zabraknie 🙂

  Startujemy z Olbii na północy Sardynii wzdłuż Szmaragdowego Wybrzeża – jednego z najpiękniejszych rejonów wyspy. Stąd skierujemy się w kierunku przepięknego Parku Narodowego La Maddalena, dalej popłyniemy w stronę Korsyki, tutaj odwiedzimy położone na przepięknych klifach malownicze Bonifaccio, pięknie położone Porto Vecchio, La Maddalena – miasteczko z przepysznymi lodami pistacjowymi (i nie tylko pistacjowymi! 🙂 ), pyszną Włoską pizzą oraz piękne zatoczki, gdzie będziemy rozkoszować się kąpielami. Między innymi zjawiskowa Rondinara, Lavezzi i wiele innych.

  Na naszej trasie znajdą się m.in.:  Bonifaccio, Porto Cervo, La Rondinara. Po drodze odwiedzimy wiele malowniczych zatok i wysepek parku La Maddalena, a także część wschodniego wybrzeża Korsyki z przepięknymi plażami i zatokami.

  Pogoda na Korsyce i Sardynii jest rewelacyjna. Ciepłe powietrze i woda zachęcają do kąpieli od czerwca do września. Sierpień jest najczęściej wybieranym terminem, ale także najcieplejszym miesiącem.
  Cena zawiera: Noclegi na jachcie, usługi kapitana, pościel, gaz do kuchenki, szkolenie z obsługi jachtu, fotorelację z rejsu – patrz nasza galeria.
  Drobny upominek dla każdego i oczywiście wspaniały wypoczynek!
  Cena nie zawiera: Wyżywienia, opłat portowych i paliwa (ok. 150 EUR/os./tydz. – zbierane na jachcie, rozliczane po rejsie przez załogę), sprzątania końcowego 150 EUR/załogę, części „lądowej” wyjazdu, wycieczek lądowych, wydatków własnych, transportu na miejsce.

  Transport

  W zależności od preferencji lot do Olbii z Warszawy oraz Katowic od 380 PLN w obie strony. Podpowiadamy jak dolecieć najlepiej 🙂 Kontakt.
  Pomagamy w znalezieniu optymalnych lotów.
  Płatności – 50% przy podpisywaniu umowy, reszta na osiem tygodni przed rejsem.

  Informacje praktyczne
  Co zabrać ze sobą na rejs? Najczęściej zadawane pytania – czyli Przed rejsem. Z chęcią odpowiemy także na Wasze pytania.

  JACHT: Beneteau 50 – 4 kabiny
  SKIPPER: Jan Domański
  TRASA: Olbia – La Maddalena – Bonifaccio – Lavezzi – Olbia.
  CENA: 450 – 550 EUR/os./tydź. w zależności od terminu

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Pogodna 17a/3, 05-077 Wesoła, Warszawa, Polska
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top