Rejs Włoskie Wulkany – Palermo – Wyspy Liparyjskie – Sycylia

  550 €

   (Bez negocjacji)

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : Pogodna 17A, Warszawa, Polska

  KIEDY: 21.08 – 28.08.2021
  JACHT: Beneteau 50 – 4 kabiny
  SKIPPER: Jan Domański
  TRASA: Catania – Taormina – Cieśnina Messyńska – Wyspy Liparyjskie – Palermo

  CENA: 550 EUR

  Płyniemy w drugą stronę, czyli z startujemy z Catanii na Sycylii, skąd pożeglujemy na północ ku przepięknej Taorminie i sławnej Cieśninie Messyńskiej, a następnie w kierunku Wysp Liparyjskich. W archipelagu odwiedzimy wyspę Vulcano, gdzie wybierzemy się na krótki trekking na wulkan, a podczas nocnej żeglugi zobaczymy erupcje i tryskającą lawę na słynnej Stromboli i zapewne zdążymy odwiedzić także słynne Lipari.

  Rejs zaczynamy w Catanii skąd polecamy wybrac się na najsławniejszy wulkan wyspy, czyli Etnę. Wejście nie jest wymagające, a zdobycie szczytu i widoki rewelacyjne. Wyprawę kończymy w owianej mafijnym klimatem Palermo, gdzie pokażemy Wam najciemniejsze uliczki miasta 😉

  Pogoda w sierpniu na Morzu Śródziemnym jest wyśmienita. Woda jest już bardzo ciepła i idealna do kąpieli, a temperatury powietrza przekraczają 30 stopni – z pewnością nikt nie zmarznie 🙂
  Cena zawiera: Noclegi na jachcie, usługi kapitana, pościel, gaz do kuchenki, szkolenie z obsługi jachtu, fotorelację z rejsu – patrz nasza galeria.
  Drobny upominek dla każdego i oczywiście wspaniały wypoczynek!
  Cena nie zawiera: Wyżywienia, opłat portowych i paliwa (ok. 150 EUR/os./tydz. – zbierane na jachcie, rozliczane po rejsie przez załogę), sprzątania końcowego 150 EUR/załogę, części „lądowej” wyjazdu, wycieczek lądowych, wydatków własnych, transportu na miejsce.
  Transport – W zależności od preferencji lot do Catanii i powró z Palermo – – pomagamy w znalezieniu optymalnych lotów.
  Płatności – 50% przy podpisywaniu umowy, reszta na osiem tygodni przed rejsem.

  BENETEAU 50 – 4 kabiny – wersja armatorska

  Nasz wyśmienicie wyposażony egzemplarz to wersja posiadająca 4 kabiny dwuosobowe z płaskimi kojami, elektryczne toalety, powiększony bank akumulatorów Litowych (LiFePO4). Panele słoneczne 1500W, elektronikę B&G, AIS CLASS B, radar, dwie lodówki i zamrażarkę oraz wiele innych przydatnych oraz zwiększających bezpieczeństwo elementów wyposażenia.
  Dodatkowo: ekspres do kawy, kostkarka do lodu, płyta indukcyjna, przetwornica (230V) do ładowania aparatów, laptopów i innych urządzeń, oraz wiele innych użytecznych elementów wyposażenia.
  Mamy też pralkę, żelazko i deskę do prasowania 😉

  Nie trzeba mieć doświadczenia żeglarskiego. Wystarczy tylko chęć przeżycia przygody i gotowość do wzięcia udziału w życiu jachtowym.
  Po rejsie każdy uczestnik otrzyma opinię z rejsu PZŻ i RYA.

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Pogodna 17A, Warszawa, Polska
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top