Rejs turystyczny przez Wielkie Jeziora Mazurskie

  2,370 zł

   (Bez negocjacji)

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Rejs do: : Mazury
  Lokalizacja : Gizycko, Poland

  Rejs turystyczny przez Wielkie Jeziora Mazurskie

  „Wędrówki Mazurskie 2021”

  Rejs po Mazurach dla młodzieży to propozycja aktywnego wypoczynku, która żądna jest prawdziwej, żeglarskiej przygody na Mazurskim szlaku. To zmagania z wiatrem i wodą w najczystszej postaci przez 24 godziny na dobę. Nasi uczestnicy otrzymają potężną dawkę wiedzy, umiejętności i zabawy. To będzie prawdziwa przygoda życia, po której wrócą pełni energii i niezapomnianych wrażeń, lepiej przygotowani do codziennych wyzwań.  

  Uczestnicy rejsu żeglarskiego po Mazurach

  Rejs przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 12 – 18 lat. Polecany szczególnie tym, którzy chcą poznać Mazury żeglując na jachcie. Od naszych uczestników nie wymagamy żadnego przygotowania żeglarskiego, w trakcie rejsu wszyscy będą uczestniczyli obowiązkowemu szkoleniu z bezpieczeństwa i ratownictwa na jachcie oraz zachowywania się na jachcie. Oczekujemy natomiast od każdego uczestnika rejsu, zdyscyplinowania, samodzielności i zaangażowania w codziennym życiu na jachcie wraz z załogą. Uczestnicy będą podzieleni na 7 osobowe wachty żeglarskie, dopasowane wiekowo. Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy wiekowe: 12 -14 lat oraz 15 -18 lat.

  młodzież na rejsie po mazurach

  rejs młodzieżowy po mazurach

  rejs mazury dla przyjaciół

  Na jakich jachtach będziemy żeglowali po Mazurach

  Uczestnicy rejsu pływają i śpią na nowoczesnych jachtach kabinowych Antila 27. Są to jednostki o bardzo dobrych właściwościach żeglugowych z jednoczesną dużą przestrzenią mieszkalną. Dzięki jachtom klasy 27 stóp, doświadczysz ekscytujące żeglowanie z zapewnieniem bezpieczeństwa i wypoczynku. Każda jednostka wyposażona jest w instalację wodną, elektryczną ( gniazda do ładowania sprzętu ) oraz sanitarną ( toaletę ). Jacht Antila 27 wyposażony jest w kambuz wraz z niezbędnym wyposażeniem czyli sztućce, talerze, garnki, czajnik i patelnie. A przestrzeń do spania to trzy podwójne zamykane kabiny oraz dwie podwójne koje w mesie.

  rejs po mazurach z młodzieżą

  Wspólne żeglowanie na Antili 27

  Wygodny i bezpieczny a przede wszystkim bardzo dobrze wyposażony, posiadający przestronną przestrzeń mieszkalną i bardzo dobrymi właściwościami nautycznymi.

  Jacht idealny do żeglugi turystycznej na Mazurach:

  posiada 3 zamykane kabiny

  wyposażony w ogrzewanie przy chłodniejszych nocach

  lodówka niezbędna przy 14 dniowych wędrówkach żeglarskich

  Jacht, którym będziemy pływali pozwala na wygodne żeglowanie dla całej naszej załogi

  Sternicy & wychowawcy

  Opiekę nad załogą pełni sternik, który posiada doświadczenie, kwalifikacje, mnóstwo cierpliwości i pomysłowości. Ponadto, każdy z opiekunów pełni jednocześnie funkcję wychowawcy, budując zgrany zespół, w którym młodzież aktywnie spędzają 14 dni na wodzie, uwzględniając aktywności i wycieczki w wolnym czasie oraz zapewnienie wsparcia przez całą dobę. To z Nimi poznasz tajniki żeglarstwa, z łatwością nauczysz się nowych umiejętności żeglarskich – wrócisz do domu z nowymi umiejętnościami.

  Wyżywienie podczas rejsu

  Wszystkie posiłki przygotowywane są na jachtach pod opieką instruktora w kambuzie (kuchni), co daje poczucie prawdziwego życia żeglarskiego w zgranej załodze. Nasze codzienne menu – śniadania, obiady i kolacje to bogata lista produktów, dostarczana w trakcie obóz. Pamiętamy również o owocach i warzywach niezbędnych w codziennym odżywianiu. W trakcie rejsu organizowane są również ogniska z gitarą i śpiewaniem szant.

  Porty, przystanie i trasa rejsu Mazurskiego

  Nasze trasy żeglarskie są tak zaprojektowane, by inspirować naszych uczestników rejsów mazurskich. Przystanie i porty, które odwiedzimy znajdują się w miejscach, które tworzą idealne środowisko żeglarskie, a tym samym dają możliwość poznania etyki i zwyczajów żeglarzy.

  Przykładowe trasy południowa:nasz flota mazurska przepłynie przez jeziora: Niegocin, Boczne, Jagodne, Szymonieckie, Szymon, Kotek, Tałtowisko, Tałty, Ryńskie, Mikołajskie, Śniardwy, Bełdany, Nidzkie

  Przykładowa trasa północna: jachty pod banderą Bluebingo.pl będą pływać po jeziorach: Kisajno, Dargin, Dobskie, Sztynorckie, Kirsajty, Świecajty, Mamry

  Jakie porty odwiedzimy? Wszystko uzależnione jest od warunków atmosferycznych, siły wiatru, temperatury i czynników niezależnych, które mogą wpływać na dynamikę i bezpieczeństwo wędrówek żeglarskich.

  manewry jachtu na mazurach

  Atrakcje szlaku Mazurskiego

  Wyjątkowy region Szlak Mazurskich Jezior, w tym największe w Polsce Śniardwy oraz Mamry i otaczające je brzegi. Żeglując i podziwiając jeziora na północnej części Mazur dopłyniemy do Mamerek na jeziorze Mamry i zwiedzimy kompleks bunkrów niemieckich z okresu II wojny światowej. Opłyniemy również wyspę Kormoranów na jeziorze Dobskim i zajrzymy do Sztynortu największego portu na Mazurach. Zwiedzimy tam XVII-wieczny pałac rodu Lehndorff. A żeglując na południową część Mazur mijać będziemy rezerwat Konika Polskiego na jeziorze Bełdany i dalej śluzą Guzianką wpłyniemy na jezioro Nidzkie usytuowane w samym sercu puszczy Piskiej, która jest rezerwatem krajobrazowym. To tylko wycinek tego, co zobaczymy i gdzie będziemy żeglować.

  certyfikat umiejętności żeglarskich

  Umiejętności żeglarskie

  W czasie wędrówek żeglarskich po Mazurach uczestnicy rejsu realizują podstawowy program szkolenia żeglarskiego, przygotowujący do pełnienia funkcji wykwalifikowanego członka załogi jachtu śródlądowego lub prowadzenia jachtu pod nadzorem. Szkolenie prowadzone jest w formie teoretycznej oraz praktycznej na jachcie.

   

  Program rejsów Mazurskich

  Przydział funkcji i obowiązków oraz podział na wachty

  Żeglarskie ABC czyli szkolenie z bezpieczeństwa i zachowania się na jachcie, budowa i obsługa jachtu, żeglarskie nazewnictwo, obsługa żagli i osprzętu, zasady cumowania jachtu, manewrowanie jachtem oraz obsługa silnika zaburtowego

  Prace Bosmańskie – nauka podstawowych węzłów żeglarskich

  Locja i podstawowe przepisy żeglarskie

  Odwiedzanie portów na trasie rejsu

  Wspólne wieczory przy ognisku (lub grillu) z gitarą i szantami oraz przygotowanym przez Nas śpiewnikiem

  Zajęcia sportowe, rekreacyjne i rozrywkowe

  Samodzielne przygotowywanie głównych posiłków i przekąsek

  w hamaku na mazurach

  grupa młodzieży na rejsie na mazurach

  miłość do żagli w rejsie na mazurach

  Promocje LATO 2021

  Promocja na start – 50 zł zniżki przy zapisie i wpłacie zaliczki za uczestnika do 31.12.2020

  Rodzinne Wakacje – 50 zł zniżki dla każdego z rodzeństw

  Grupa Przyjaciół – 50 zł zniżki dla każdego, przy zapisie min. 4 osób

  Maksymalna zniżka to 100 zł

  Mazurskie Wędrówki Żeglarskie, Rejs Turystyczny na Mazurach, Termin – 14 dni

  Dostępność miejsc w poszczególnych terminach można sprawdzić w Naszym biurze: 663 076 991 lub 663 567 514, możesz również do NAS NAPISAĆ

  Turnus 

  Termin

  Cena

  Zapisy

  Turnus 127.06-10.07.20212370 złRezerwuj

  Turnus 211.07-24.07.20212370 złRezerwuj

  Chciałeś zdobyć patent żeglarza jachtowego zapisz się na Rejs Szkoleniowy na Mazurach, więcej….

  Jeśli posiadasz już patent żeglarza jachtowego zapisz się na Rejs Treningowy po Mazurach, więcej…

  bon turystyczny bluebingo.pl

  Polski Bon Turystyczny

  Nasze obozy i rejsy możesz opłacić Bonem Turystycznym. Blueubingo.pl jest organizatorem turystyki, który akceptuje Bony Turystyczne. Możesz Nas sprawdzić w bazie podmiotów uprawnionych wpisując BLUEBINGO.PL Dokonując rezerwacji na obóz lub rejs żeglarski dla Twojego dziecka wpisz w formularzu zgłoszeniowym że, chcesz realizować Bon Turystyczny. Reszta należy do Nas, skontaktujemy się z Tobą i zrobimy to wspólnie.

   LISTA PODMIOTÓW

   

   Cena rejsu obejmuje:

  Zakwaterowanie (koje) na jachcie ANTILA 27,

  Pełne wyżywienie na jachcie, 3 główne posiłki i przekąski przez cały dzień,

  Opłaty portowe,

  Paliwo,

  Opiekę pedagogiczną, instruktorską i wychowawczą skippera,

  Realizację programu rejsu,

  Organizację grilli, ognisk oraz zajęć sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych,

  Każdy uczestnik otrzymuję: koszulkę obozową, pamiątkowy medal

  Ubezpieczenie NNW

  Cena nie obejmuje:

  Transportu (dojazd we własnym zakresie )

  Śpiworu (każdy uczestnik musi posiadać własny śpiwór)

  Opłat za WC i prysznice

  Portfolio rejsu turystycznego na Mazurach

  Pływamy na jachtach Antila 27

  Każdy jachty wyposażone jest w dwuosobowe koje, część kuchenną i sanitarną

  W ciągu dnia przygotowywane są 3 posiłki, przekąski, owoce i napoje

  Uczestnicy rejsu podzieleni na 7-osobowe załogi plus sternik

  Na noc zatrzymujemy się w portach lub biwakach

  Wieczorne, planowane są zajęcia rekreacyjne, wycieczki lub zabawy integracyjne

  Podczas żeglugi zakaz używania telefonów

  Ograniczenia korzystania z telefonu !

  W trakcie trwania rejsu a w szczególności na wodzie obowiązuje ograniczony dostęp do telefonów oraz pozostałej elektroniki.

  Bluebingo na Mazurach !

  Jeśli zdecydujesz się popłynąć z Nami na rejs po Mazurach doświadczysz prawdziwego żeglarstwa, codziennych spotkań z przyjaciółmi w żeglarskim klimacie. Żeglujemy na sprawdzonych jachtach Antila 27, poznając nowe trasy i porty na Mazurach. Codziennie rozwijamy umiejętności żeglarskie, pod żaglami i na silniku. A nasza misja Ucz się, Żegluj, Odkrywaj jest ważniejsza niż kiedykolwiek i pomaga Nam przekraczać granice w żeglowaniu.

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Gizycko, Poland
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top