Rejs treningowy po Mazurach czyli żeglowanie pod nadzorem

  2,370 zł

   (Bez negocjacji)

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : Gizycko, Poland

  Rejs treningowy po Mazurach czyli żeglowanie pod nadzorem

  Rejs treningowy po Mazurach to starannie przygotowany program doskonalący umiejętności żeglarskie dla osób, które już posiadają patent żeglarza jachtowego. Kładzie naciski na samodzielne prowadzenie jachtu oraz kierowanie załogą podczas manewrowania jednostką pod nadzorem obecnego na jachcie skipera. Uczestnicy rejsu samodzielnie prowadzą jacht podejmują decyzję co gwarantuje, zdobycie nowych umiejętności żeglarskich oraz pewności siebie. Rejs jest tak prowadzony, aby zmaksymalizować Twoje postępy a wszystko to pod nadzorem skipera.

  Uczestnicy rejsu treningowego na Mazurach

  Rejs skierowany jest dla młodzieży w wieku 16 +. Od uczestników wymagamy posiadania patentu żeglarza jachtowego i zaangażowania w obsłudze jachtu w czasie postoju oraz żeglugi. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu programowi rejsu uczestnicy zyskają jeszcze więcej możliwości w prowadzeniu jachtu żaglowego i kierowaniem załogą podczas manewrów. Ten rejs jest idealny, aby kolejnym razem zostać samodzielnym skiperem.

  szkolenie zeglarskie na mazurach

  klarowanie liny rejs mazury

  sternik rejs po mazurach

  Na jakim jachcie odbędzie się rejs treningowy na Mazurach?

  Nasz rejs odbędzie się na sprawdzonej jednostce Antila 27. To jacht, który wymaga już pewnych umiejętności, szczególnie w małych i zatłoczonych portach. Zapewnia on komfort żeglowania oraz bezpieczeństwo. Antila 27 posiada 3 zamykane kabiny oraz dużą przestrzeń w mesie. Na jachcie oczywiście jest instalacja eklektyczna, wodna i sanitarna oraz kambuz z pełnym wyposażeniem kuchennym. Podczas rejsu treningowego po Mazurach na jachcie będzie mieszkała 6-7 osobowa załoga + skipper pełniący funkcje nadzorującą.

  rejs mazury Antila 27

  Rola Skipera w rejsie treningowym

  W każdej załodze będzie znajdował się skiper, który będzie odpowiedzialny za załogę i jacht oraz będzie pełnił funkcję nadzorującą w trakcie rejsu po Mazurach. Zadaniem jego jest obserwacja i pomoc w prowadzeniu jachtu oraz interweniowanie w przypadku sytuacji trudnych. Skiper będzie przekazywał wiedzę i swoje doświadczenie w celu podniesienia umiejętności żeglarskich. W trakcie 14 dniowego rejsu po Mazurach wszystkie czynności związane z rejsem będzie wykonywała załoga jachtu. Skiper będzie pełnił funkcję nadzorujące i wsparcia merytorycznego.

  Wyżywienie podczas rejsu

  Posiłki przygotowywane będą przez uczestników rejsu, pod opieką skipera i będą składały się z trzech pełnowartościowych posiłków (śniadanie, obiad, kolacja). Nasze menu będzie uzupełniane owocami, przekąskami, które będą dostarczane w trakcie rejsu. W trakcje rejsu przewidziane są ogniska z gitarą i śpiewaniem szant.

  rejs młodzieżowy na mazurach

  rejs na mazurach dla młodzieży

  rejs doskonalący

  Trasa rejsu pod nadzorem po Mazurach

  Nasz rejs będzie się opierał na trasie floty jachtów bluebingo.pl, która będzie przemierzać Krainę Wielkich Jezior Mazurskich. Żeglując będziemy poznawali piękno Mazur z jednoczesnym doskonaleniem umiejętności żeglarskich. W każdym dniu przeprowadzimy analizę trasy, jaką mamy do przepłynięcia. Znaki kardynalne, mosty, linie wysokiego napięcia, cała trasa zostanie szczegółowo omówiona zanim wypłyniemy. Oczywiście trasa rejsu uwarunkowana będzie od warunków atmosferycznych panujących na akwenie. Pamiętajmy, że żeglarstwo ma być bezpieczne i przyjemne. Rozpoczęcie rejsu oraz zakończenie odbywa się w porcie AZS Wilkasy

  rejs młodzieżowy na mazurskim szlaku

  Program rejsu treningowego na Mazurach

  Przydział funkcji i obowiązków oraz podział na wachty

  Żeglowanie pod nadzorem

  Odwiedzanie portów, przystani, zatok na trasie rejsu

  Wieczory przy ognisku z gitarą i szantami

  Zajęcia sportowo – rekreacyjne

  Samodzielne przygotowywanie głównych posiłków i przekąsek

  Promocje LATO 2021

  Promocja na start – 50 zł zniżki przy zapisie i wpłacie zaliczki za uczestnika do 31.12.2020

  Rodzinne Wakacje – 50 zł zniżki dla każdego z rodzeństw

  Grupa Przyjaciół – 50 zł zniżki dla każdego, przy zapisie min. 4 osób

  Maksymalna zniżka to 100 zł

  Rejs Treningowy na Mazurach

  Turnus 127.06-10.07.20212370 zł 

  Turnus 211.07-24.07.20212370 zł 

  Jeśli będziesz pierwszy raz na rejsie na Mazurach zapisz się na Wędrówki Mazurskie, więcej…

  Jeśli chcesz uzyskać patent żeglarza jachtowego zapisz się na Rejs Szkoleniowy na patent, więcej…

  bon turystyczny bluebingo.pl

  Polski Bon Turystyczny

  Nasze obozy i rejsy możesz opłacić Bonem Turystycznym. Blueubingo.pl jest organizatorem turystyki, który akceptuje Bony Turystyczne. Możesz Nas sprawdzić w bazie podmiotów uprawnionych wpisując BLUEBINGO.PL Dokonując rezerwacji na obóz lub rejs żeglarski dla Twojego dziecka wpisz w formularzu zgłoszeniowym że, chcesz realizować Bon Turystyczny. Reszta należy do Nas, skontaktujemy się z Tobą i zrobimy to wspólnie.

  Cena rejsu obejmuje

   Zakwaterowanie (koję) na jachcie,

  Pełne wyżywienie na jachcie,

  Opłaty portowe

  Paliwo,

  Opiekę pedagogiczną, instruktorską i wychowawczą skippera,

  Organizację grilli, ognisk oraz zajęć sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych,

  Materiały promocyjne (pamiątkowy medal, koszulkę obozową)

  Ubezpieczenie NNW

  Cena nie obejmuje

  Transportu (dojazd we własnym zakresie )

  Śpiwora (każdy uczestnik musi posiadać własny śpiwór)

  Opłat za WC i prysznice

  Rejs treningowy czyli pływanie pod nadzorem

  Rejs pod nadzorem to celne określenie naszego rejsu. Będąc w załodze takiego rejsu będziesz w pełni odpowiedzialny za prowadzenie jachtu pod żaglami oraz na silniku. Wszyscy będą zaangażowani przy podejmowaniu decyzji związanych z cumowaniem jachtu w porcie czy podczas wykonywania manewrów pod żaglami na otwartym akwenie. Każdy dzień będzie opierał się na dokładnej analizie trasy rejsu oraz zagrożeń, na jakie możemy się natknąć. Stała obserwacja warunków meteorologicznych na wodzie oraz sprawdzanie meteo na aplikacjach to podstawa każdego dnia. Założeniem rejsu jest stworzenie warunków zbliżonych, jak przy samodzielnym żeglowaniu. Każdą załogę będzie wspierał skiper, który będzie wspierał merytorycznie załogę oraz w sytuacjach trudnych przejmował komendę na jachcie.

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Gizycko, Poland
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top