Rejs Bałtyk Dla Pracujących

  Cena na telefon

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : 590 Kingston Road, London SW20 8DN, Wielka Brytania

  Praca? Brak czasu? Szef nie chce puścić na morze… bo sam by pojechał? To event w sam raz dla Ciebie! Wypij poranną kawę na jachcie!  Już od 4 lat organizujemy dla Was krótkie rejsy stażowo-szkoleniowe. Zapraszamy również w roku 2021r.! W miarę możliwości w każdej z lokalizacji proponujemy Wam tańsze jachty w opcji STANDARD, oraz nowsze i lepiej wyposażone jachty w opcji COMFORT. Każdy znajdzie coś dla siebie!

  Bałtyk Dla Pracujących

  To odpowiedź na potrzebę krótkich i treściwych wypadów na nasze morze. Od października 2020 oferujemy je również z Kołobrzegu na Bornholm – to ciekawa alternatywa dla pływania po Zatoce Gdańskiej. Każdy rejs jest tak uszyty, aby zmieścić w nim możliwe dużo żeglarstwa, nauki i wypoczynku na jachcie.

  Nie wymagamy żadnego doświadczenia

  Jadąc na ten rejs nie musisz mieć żadnej wiedzy żeglarskiej, zapraszamy wszystkich niezależnie od doświadczenia – to świetna okazja żeby zobaczyć jak wygląda morska przygoda i sprawdzić się na morzu, ale również trochę się podszkolić. Przed rejsem, podpowiemy Ci co zabrać i jak się przygotować do wyjazdu.

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  590 Kingston Road, London SW20 8DN, Wielka Brytania
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top