RAYMARINE DRAGONFLY 7PRO nawigacja echosonda jacht

  3,640 zł

   (Bez negocjacji)

  Opis

  Typ ogłoszenia : Sprzedam
  Data : 4 sierpnia, 2022
  Lokalizacja : Bs-projekt | Usługi szkutnicze, serwis oraz naprawa jachtów i łodzi, sklep internetowy, Orzyska, Pisz, Polska

  RAYMARINE DRAGONFLY 7PRO SONAR CHIRP, DOWNVISION, WI-FI, GPS, BEZ MAP

   

  Opis produktu:

  DRAGONFLY 7PRO ECHOSONDA Z PLOTEREM MAP, Z EKRANEM 7″, SONAREM CHIRP I CHIRP DOWNVISION, WI-FI, GPS, Z PRZETWORNIKIEM CPT-DVS, BEZ MAP

  Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta.

  Dzięki technologii CHIRP DownVision™ możliwe jest oglądanie sonarowych obrazów dna w niemal fotograficznej jakości oraz łatwe namierzanie ryb. Głębokość skutecznego działania echosondy sięga do 180m.

  Urządzenia z linii Dragonfly posiadają optycznie zespolone wyświetlacze LCD, dzięki czemu są dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych zapewniając jaśniejsze kolory, większy kontrast, lepsze kąty widzenia i brak zaparowań.

  Sonary Dragonfly 7PRO są łatwe w instalacji dzięki podstawie wyposażonej w kulę. System mocowania można wymienić w razie potrzeby na inny od innego producenta.

  Urządzenie Dragonfly 7PRO posiada również tradycyjny sonar CHIRP. Możliwe jest użycie trybu podzielonego ekranu, by w dwóch oknach równocześnie oglądać obraz z sonaru CHIRP i z sonaru CHIRP DownVision

  Dragonfly 7PRO posiada wbudowany 72-kanałowy odbiornik GPS oraz jest kompatybilny z mapami LightHouse, Navionics Gold, Plus, Hotmaps i SonarChart oraz mapami Jeppesen C-MAP.

  Aplikacja Wi-Fish pozwala wędkarzom na bezprzewodowe strumieniowanie obrazu DownVision z sonaru do smartfonów lub tabletów. Aplikacja dostępna jest do pobrania w sklepach Apple iTunes i Google Play. Przesyłany obraz można zatrzymać, powiększyć i przewinąć. Ulubione ujęcia można następnie zapisać i podzielić się nimi z przyjaciółmi online. Aplikacja kompatybilna jest z systemami iOS w wersji 7 lub nowszej, Android w wersji 4 lub nowszej.

  W komplecie przetwornik pawężowy CPT-DVS.

  Urządzenie sprzedawane jest bez map. Współpracuje z kartografiami: LightHouse wektorowe i rastrowe | Navionics Gold, Plus, Hotmaps, SonarChart | C-MAP by Jeppesen

  MEDIA

  Zobacz podwodny świat z fotograficzną dokładnością za pomocą sonaru Dragonfly DownVision, pierwszej kompaktowej echosondy rybackiej wysokiej rozdzielczości, korzystającej z technologii CHIRP DownVision. DownVision pozwalają na odkrywanie struktury dna i śledzenie ryb, tak jak nigdy wcześniej.

  W tradycyjnych sonarach, nadawana jest jedna częstotliwość przy każdym impulsie. Dragonfly DownVision korzysta z technologii CHIRP, w której nadawany sygnał składa się z szerokiego spektrum częstotliwości, dzięki czemu uzyskuje się obrazy sonarowe o dużo wyższej rozdzielczości, zbliżone do obrazu rzeczywistego.

  Optycznie zespolone ekrany o dużym kontraście, są widoczne nawet przy pełnym nasłonecznieniu. Regulowana podstawka umożliwia pochylanie i obracanie urządzenia. Dzięki małej powierzchni podstawy, można ją zamontować prawie w każdym miejscu na łodzi.

  W przeciwieństwie do konwencjonalnych sonarów, które transmitują jedną częstotliwość przy każdym impulsie, sonar Dragonfly DownVision™ używa technologii CHIRP do transmisji szerokiego spektrum sonarowych częstotliwości przy każdym pulsie – rezultatem jest znacznie wyższa rozdzielczość zbliżona do obrazu rzeczywistego

  Dane techniczne:

  Ogólne
  Napięcie zasilania nominalne 12 V DC
  Zakres napięcia zasilania 10.8 V DC do 15.6 V DC
  Zużycie energii (pełna jasność) 9 W RMS
  Rozmiar ekranu 7″
  Rozdzielczość 800 x 480 WVGA
  Standard wodoodporności IPX6 i IPX7
  GPS i Kartografia
  Ilość kanałów GPS 72
  Nośnik danych MicroSD
  Kompatybilność z mapami LightHouse wektorowe i rastrowe | Navionics Gold, Plus, Hotmaps, SonarChart | C-MAP by Jeppesen
  Sonar
  Rodzaj sonaru Sonar CHIRP i CHIRP DownVision
  Kanały 2 kanały: sonar ze stożkową wiązką i sonar DownVision™ z szeroką wiązką
  Zakres głębokości 183 m
  Gwarancja producenta 1 rok
  Połączenia Wspólne wejście zasilania i przetwornika

  Kontakt:

  W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny 510474033 lub [email protected]

  Pełna oferta:

  Pełen zakres naszych usług na stronie: bs-projekt.com

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Bs-projekt | Usługi szkutnicze, serwis oraz naprawa jachtów i łodzi, sklep internetowy, Orzyska, Pisz, Polska
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top