Port Jachtowy Basen Północny Śwnoujście

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : Wybrzeże Władysława IV, 72-600 Świnoujście, Polska

  Port Jachtowy położony jest w tzw. Basenie Północnym po lewej stronie wejścia do Morza Bałtyckiego. Jest jednym z największych portów jachtowych na polskim Wybrzeżu Morza Bałtyckiego, to również jedyny port morsko – śródlądowy w Polsce. Kanał operatorów stacji radiowych UKF Basenu Północnego – 74.

  Parametry geograficzne: 53˚54’48” N 14˚16’28” E. Dysponuje 300 miejscami postojowymi dla jachtów o zanurzeniu do 4,5m oraz specjalistycznymi pomostami postojowymi dla skuterów wodnych. Port jachtowy posiada również nabrzeże zewnętrzne przystosowane do obsługi statków pełnomorskich.

  Obiekt gwarantuje dostęp na pomostach do: energii elektrycznej i wody. Ponadto korzystanie z zaplecza socjalnego (toalety, natryski), automat pralniczy z suszarnią, odbiór nieczystości, WiFi. Na terenie Portu znajdują się: wypożyczalnia rowerów, sklep spożywczy, sklep żeglarski, tawerna żeglarska, pole namiotowe i karawaningowe, parking.

  Obiekt jest monitorowany wizyjnie, obsługę personalną zapewniają całodobowo bosmani.

  Port Jachtowy – Basen Północny od roku 2009 wyróżniany jest corocznie przez międzynarodowe Jury w Kopenhadze tytułem Błękitnej Flagi. W roku 2012 otrzymał w IX edycji Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego oraz Polskiego Związku Żeglarskiego – Nagrodę Przyjaznego Brzegu. Na terenie Portu Jachtowego każdego roku organizowany jest szereg regat, w tym: Polonez Cup, Match Race, Regaty Rodzinne, Unity Line, Dni Morza – Dni Świnoujścia.

  Obiekt umożliwia slipowanie zimowe jachtów.

  Obiekt dostępny jest cały rok. Informacje pod numerem: 91 321 91 77

  Adres portu jachtowego:

  Ul. Wybrzeże Władysława IV/ul. Jachtowa

  72-600 Świnoujście

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Wybrzeże Władysława IV, 72-600 Świnoujście, Polska
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top