Półkolonie Językowo Żeglarskie „maliPIRACI” Zalew Sulejowski

  790 zł

   (Bez negocjacji)

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : Tomaszow Mazowiecki, Poland

  Półkolonie Językowo Żeglarskie „maliPIRACI” Zalew Sulejowski 

  Półkolonie żeglarskie maliPIRACI to przygoda językowo-żeglarska. To niezapomniana dawka aktywnej rozrywki w najczystszej postaci. W programie półkolonii nauka żeglowania, omówienie zasad bezpieczeństwa na wodzie, rozmaite atrakcje na lądzie oraz Letnia Szkoła Angielskiego. Półkolonia skierowana jest do dzieci z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. Zapraszamy wszystkich tych, którzy są początkującymi żeglarzami, jak i tych, którzy pierwsze kroki w żeglarstwie mają już za sobą. Na półkolonie zapraszamy dzieci i młodzież, które pragną aktywnie spędzić czas, zgłębić tajniki bezpiecznego żeglowania i zabaw wodniackich, a wszystko to jeszcze połączyć w przyjemny sposób z warsztatami języka angielskiego.  

  Organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży jest:

  Tomaszowski Klub Żeglarski ul. Św. Antoniego 32 lok. 37, 97 – 200 Tomaszów Maz.

  tel. 663 076 991, 663 567 514

  półkolonie językowe Tomaszów Mazowiecki

  Uczestnicy półkolonii żeglarskich

  Półkolonia językowo – żeglarska przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 12 lat. Od naszych uczestników półkolonii nie wymagamy żadnego przygotowania czy doświadczenia żeglarskiego. Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy wiekowe, które ułatwiają organizację zajęć specjalistycznych: 7 -9 lat oraz 10 -12 lat. Nasza półkolonia to mnóstwo, różnorodnych atrakcji, aktywny sposób na wypoczynek z żeglarstwem i angielskim, dzięki któremu przełamujemy rutynę miejskich wakacji. Zapewniony dowóz i przywóz uczestników gwarantuje, inne niż dotychczas, wakacje poza granicami miasta, w otoczeniu przyrody, pięknego Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.

  Baza Półkolonii „maliPIRACI” nad Zalewem Sulejowskim

  Baza Półkolonii „maliPIRACI” znajduje się na terenie MOLO Centrum Konferencyjno -Rekreacyjnym, który znajduje się w odległości 50 metrów od Jeziora Sulejowskiego, na terenie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. To nowocześnie urządzony ośrodek, z udostępnionymi Naszym podopiecznym, boiskami do piłki nożnej i plażowej oraz uroczymi, zacienionymi miejscami do zabawy na świeżym powietrzu. Na terenie ośrodka znajduje się również miejsce na ognisko, gdzie nauczymy się niejednej szanty żeglarskiej. Dokładny adres ośrodka: ul.Klonowa 16 , 97-223 Smardzewice.

  pólkolonie Zalew Sulejowski

  Jacht Sigma obóz żeglarski

  załoga półkolonia Tomaszów Mazowiecki

  Wyżywienie podczas półkolonii nad Zalewem Sulejowskim

  W czasie trwania wypoczynku, dzieciom zapewniamy 2 posiłki: drugie śniadanie i dwudaniowy obiad. Obiady są przygotowywane w restauracji ośrodka MOLO przez zawodowych kucharzy i podawane są w restauracji Hotelowej. Uwzględniamy wszystkie diety i nietolerancje pokarmowe, przy czym jest smacznie i bardzo zdrowo. Przez cały dzień dzieci mają do dyspozycji wodę do picia bez ograniczeń.

  pólkolonie Zalew Sulejowski

  Port Półkolonii „maliPIRACI”

  Podczas Naszej półkolonii dzieci będą pływały nowoczesnym sprzętem żeglarskim. Coroczne inwestowanie w sprzęty sportowo -żeglarskie przekłada się na dostępność sprzętu dla każdego uczestnika oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. Uczestnicy nie muszą posiadać umiejętność pływania w pław, a znajdując się na pomoście lub na jachcie, obowiązkowo ubrane są w kolorowe kamizelki ratunkowe. Nad bezpieczeństwem pływań czuwają doświadczeni instruktorzy żeglarstwa. Zajęcia żeglarskie nie odbywają się podczas złych warunków atmosferycznych. W sąsiedztwie Naszego portu znajduje się główna baza WOPR Zalewu Sulejowskiego.

  Kadra instruktorska i opiekuńcza na półkolonii

  Na lądzie, zajęcia językowe będą prowadzone przez doświadczone i pełne energii lektorki. Program i materiały dydaktyczne do nauki języka angielskiego przygotowane zostały specjalnie pod nasze obozy i półkolonie przez metodyka jezyka Angielskiego. Na wodzie, w każdej załodze będzie instruktor żeglarstwa posiadający odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. Ponadto, na lądzie animatorzy – wychowawcy będą organizować dzieciom wiele, rozmaitych atrakcji, aby maliPIRACI byli szczęśliwi i mogli przeżywać największą przygodę życia.

  Program Półkolonii „maliPIRACI” nad Zalewem Sulejowskim                     

  Program dnia uzależniony jest od warunków pogodowych – w razie niepogody zajęcia alternatywnie odbywają się w obiektach i na terenie Centrum Konferencyjno -Rekreacyjnego MOLO. W swojej bogatej ofercie proponujemy następujące bloki tematyczne:

  Bezpieczeństwo nad wodą i lądzie

  Letnia Szkoła Angielskiego

  Zajęcia żeglarskie: sterowanie, stawianie żagli, pagajowanie, klar na jachcie z BLUEBINGO.PL

  Warsztaty “Węzły, sploty i supełki”

  Gry przygodowe ( np: podchody, biegi terenowe z mapą), Poszukiwacze Pirackiego Skarbu

  Śpiewanie szant i piosenki żeglarskiej

  Artystyczne DIY (Do It Yourself) i wiele innych Pirackich przygód

  półkolonie żeglarskie Tomaszów Mazowiecki

  Ramowy Plan Dnia:

  09.00 – Wyjazd z Tomaszów Mazowieckiego

  09.15 – Powitanie nad Zalewem Sulejowskim

  09.30 – Zajęcia żeglarskie

  11.30 – Warsztaty z angielskiego

  14.00 – Obiad

  14.30 – Zabawy i gry przygodowe w terenie

  16.40 – Podsumowanie dnia

  17.00 – Przyjazd do Tomaszowa Mazowieckiego

  Plan dnia uwarunkowany jest od pogody.

   

  Transport nad Zalew Sulejowski

  Na miejsce półkolonii, nad Zalew Sulejowski, uczestnicy dojeżdżają busem, który zatrzymuje się na pięciu przystankach na terenie Tomaszowa Maz. Codziennie w busie znajduje się wychowawca, który zapewnia opiekę nad dziećmi już w trakcie transportu. Wszyscy uczestnicy podróżują zapięci w pasy bezpieczeństwa.

  Trasa i przystanki: parking Lidl (ul. Mościckiego) – przystanek pl. Kościuszki – parking Carrefour (ul. Jana Pawła II ) – Ludwików pętla ( ul. Modrzewskiego) – Smardzewice szkoła

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Tomaszow Mazowiecki, Poland
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top