Cena na telefon

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : Wilkasy/Jezioro Niegocin/ AZS Wilkasy

  JESIENNY REJS NA MAZURACH 

  „ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO NA MAZURACH DLA DOROSŁYCH”

              Zapraszamy Przyjaciół, kursantów, sympatyków BLUEBINGO.PL oraz wszystkich zainteresowanych wspaniałą, żeglarską przygodą na rejs po Mazurach. To propozycja aktywnego wypoczynku pod żaglami dla dorosłych. Nasze rejsy są doskonałą okazją do odświeżenia wiedzy, a także doskonalenia manewrów pod czujnym okiem instruktora. To będzie prawdziwa przygoda żeglarska, po której każdy wróci z bagażem mocnych wrażeń i lepiej zmotywowany do codziennego życia.

  UCZESTNICY

  Rejs przeznaczony jest dla dorosłych którzy ukończyli 18 lat. Nasi uczestnicy rejsu to osoby które nie mają żadnego przygotowania żeglarskiego, ale również osoby które posiadają patent żeglarza jachtowego i chcą doskonalić swoje umiejętności.

  ZAKWATEROWANIE

  Uczestnicy rejsu pływają i śpią na jachtach kabinowych klasy ANTILA 27. Każdy jacht wyposażony jest w kambuz, instalację wodną, elektryczną ( gniazda do ładowania sprzętu), radio, ogrzewanie oraz toaletę chemiczną. Załoga jachtu liczy 6 uczestników rejsu + sternik.

  KADRA

  Na każdą załogę przypada sternik, który posiada doświadczenie i kwalifikacje. Ponadto, każdy sternik odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo i trasę rejsu.

  WYŻYWIENIE

  Uczestnicy pierwszego dnia rejsu ustalają zasady żywienia oraz rozliczania wspólnej kasy jachtowej. Składka na osobę wynosi ok. 60 zł/3 dni, załoga zapewnia wyżywienie sternikowi. Zwykle uczestnicy zakupują produkty i półprodukty w portach na trasie rejsu i z nich przygotowują posiłki wspólnymi siłami. Jachty wyposażone są w kambuz, czyli elementy wyposażenia kuchennego (kuchenka, zlew, naczynia, sztućce, itp.), co pozwala na przygotowanie posiłków przez załogę na jachcie.

  PRZYSTAŃ ŻEGLARSKA

  Początek i koniec rejsu: Wilkasy/Jezioro Niegocin/ AZS Wilkasy

  PROGRAM/TRASA REJSU

  Trasę rejsu będziemy ustalać na bieżąco biorąc pod uwagę warunki pogodowe oraz miejsca warte do odwiedzenia. Popłyniemy trasą Północną Mazur. Odwiedzimy nasze ulubione przystanie i zakątki, bowiem chcielibyśmy się z tym Wami podzielić!

  TERMIN/CENA – 3 DNI

   17.09-20.09.2020 – 3 dni – cena 400 zł 

  Dostępność miejsc można sprawdzić w naszym biurze: 663 076 991, 663 567 514, biuro@bluebingo.pl

  Zakwaterowanie na łodzie odbywać się będzie od godziny 19.00. Zakończenie rejsu ostatniego dnia do godz. 13.00

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Wilkasy/Jezioro Niegocin/ AZS Wilkasy
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top