Czarter jachtu Dufour 45 z kapitanem – Zadar, Chorwacja

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : Zadar, Chorwacja

  Dufour 45 Pasja to 14 metrowej długości jacht typu cruiser/racer – łódź łącząca przestronne wnętrze, wygodę, bogate wyposażenie, z ponadprzeciętnymi właściwościami nautycznymi. Pasja jest piękna, szybka, niezawodna i daje dużo radości z żeglowania. Jacht polecamy grupom 4 – 6 osób, rodzinie z dziećmi lub 2 – 3 parom płynącym wspólnie.

  Kapitan pływający na Pasji jest pogodnym doświadczonym polskim skipperem, który żegluje od dziecka. Jest stałym opiekunem jednostki. Od kilkunastu lat mieszka w Chorwacji i biegle operuje językiem chorwackim. Dzięki bardzo dobrej znajomości akwenu, chorwackich wysp i ludzi ich zamieszkujących, zabierze Cię w żeglarską opowieść o Chorwacji, jej wyspach, kulturze regionu i wspaniałościach kulinarnych.

  CO ZYSKUJESZ CZARTERUJĄC PASJĘ ?

  Żeglujesz, relaksujesz się i bawisz na świetnie utrzymanym i wypieszczonym jachcie Dufour 45. Pasja nigdy nie pływała w klasycznym czarterze. Jest jachtem armatorskim, zadbanym, w doskonałym stanie technicznym, oczkiem w naszej głowie.

  Pływasz z jednym z najbardziej doświadczonych i opływanych kapitanów żeglujących w Chorwacji. Nasz kapitan żegluje od dziecka, w tym w Chorwacji od ponad 15 lat. Zna doskonale akwen i język chorwacki. Odczujesz to podczas przebywania z nim na jachcie i przy każdym wpłynięciu do chorwackiego portu. Będziesz pozytywnie zaskoczony i poczujesz się jeszcze pewniej i bezpieczniej.

  Korzystasz gratis z bogatego dodatkowego wyposażenia jachtu – silnik do pontonu, grill jachtowy, genaker, dostęp do internetu (w klasycznym czarterze za takie dodatki musisz dopłacić około 250 Euro).
  Startujesz i kończysz rejs w Zadarze – jednej z pereł Adriatyku, mieście, które jest atrakcją samą w sobie. Pasja ma swoje stałe miejsce w marinie, położonej tuż obok starego miasta.

  Projektujesz swoją trasę rejsu wg indywidualnych wymagań, z naszą pomocą i konsultacją lub zdajesz się w pełni na nas. Zaproponujemy Ci trasę z której będziesz zadowolony.

  W miesiącach kwiecień, maj, październik możesz czarterować Pasję na dni i okresy krótsze niż tydzień.

  Sprzątnie końcowe, gaz, pościel w cenie czarteru jachtu.

  Korzystne warunki rezerwacji: płatność 30% ceny czarteru w momencie rezerwacji, 70% na miesiąc przed terminem czarteru.

  JEDZENIE NA PASJI

  Przykładamy dużą wagę do jakości wyżywienia na pokładzie Pasji, gdyż uważamy, że dobre jedzenie to jeden z najważniejszych elementów udanego rejsu morskiego i dobrego wypoczynku. Posiłki przygotowywane są wspólnie przez załogę w wachtach, ze świeżych produktów, kupowanych na bieżąco podczas rejsu. Zakupy robimy w sklepach, na targach rybnych i warzywno-owocowych, a także korzystamy ze sprawdzonych źródeł – znajomych lokalnych rybaków, którzy zaopatrują nas w kalmary, ośmiornice, ryby i inne owoce morza. Na Pasji masz okazję poznać smak adriatyckiego kalmara przyrządzanego na różne sposoby przez naszego kapitana, a także wziąć udział w klimatycznej kolacji rybnej serwowanej prosto z grilla, podczas postoju jachtu, w jednej z urokliwych zatok. Dominuje lekka kuchnia śródziemnomorska, oparta na rybach, owocach morza, wyśmienitych serach kozich, owczych i chorwackiej oliwie z oliwek. Dzięki bardzo dobrej znajomości akwenu i języka chorwackiego, wiemy także, gdzie na trasie rejsu, zjeść wyśmienite posiłki w lokalnych konobach, w przystępnych cenach.

  Cena tygodniowego czarteru jachtu ze skipperem wynosi:

  • 28.05. – 25.06.2022 – od 15 995 PLN;
  • 25.06. – 27.08.2022 – od 16 995 PLN;
  • 27.08. – 01.10.2022 – od 15 995 PLN;
  • 02.10. – 22.10.2022 – od 13 995 PLN;

  Więcej infromacji: https://yachtingmorski.pl/czarter-jachtu-dufour-45-pasja-z-kapitanem-w-chorwacji/

  Zapytaj nas o szczegóły!

  Zapraszamy.

  Yachting Morski

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Zadar, Chorwacja
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top