Cena na telefon

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : Kołobrzeg, Polska

  O nas

  Apartamenty APT wkraczają w dorosłość. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, obsługując tysiące rezerwacji i przyjmując dziesiątki tysięcy gości. Wracacie do nas, a to znak, że robimy kawał świetnej roboty! Jednak nie lubimy stać w miejscu, a stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Dlatego macie pewność, że u nas poczujecie się lepiej, niż w domu.

  Atuty

  Gdy coś pokochasz, chcesz pokazać jego piękno każdemu. Tak było w naszym przypadku. Kochamy Kołobrzeg, jego energię, otwartość, ludzi tu mieszkających oraz ten kapryśny klimat. Chcemy pokazać magię tego miejsca naszym turystom, dlatego w naszej ofercie nie znajdują się przypadkowe miejsca. Skupiamy się na komforcie i świetnej lokalizacji. Cenimy sobie jakość i ludzi, którzy okazują nam zaufanie.

  Nasza misja

  Chcemy być miejscem, za którym będziecie tęsknić. Takim, które spowoduje radość na myśl o nadchodzącym przyjeździe. Chcemy, abyście wiedzieli, że Was znamy, Wasze upodobania i rytuały. U nas zarezerwujecie swój ulubiony apartament. Dopilnujemy, aby miejsce było przygotowane tak, jak to lubicie. Naszym marzeniem jest, abyście czuli się u nas tak, jakby to było Wasze miejsce na ziemi.

  Nasze apartamenty

  Nasza oferta jest różnorodna. Spełnimy wymagania osób poszukujących noclegu zarówno na krótki pobyt jak i dłuższe wakacje. Nasze apartamenty są kompleksowo wyposażone i stale unowocześniane. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i cennikami.

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Kołobrzeg, Polska
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top