Rodzinny rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich

  Cena na telefon

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Rejs do: : Mazury
  Lokalizacja : Gizycko, Poland

  Rodzinny rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich 

         Rodzinny rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich to połączenie odpoczynku i przygody pod żaglami, wspólnie z całą rodziną, w tym również z dziećmi. Podczas rejsu zaplanowaliśmy aktywną zabawę, rodzinne żeglowanie, w gronie najbliższych oraz zwiedzanie urokliwych zakątków Mazur. Dzięki rodzinnemu żeglowaniu gwarantujemy nabywanie i poznawanie nowych umiejętności, tworzymy zgrany, zespół rodzinny i dbamy o dobrą atmosferę i komfort uczestników. Zapewniamy świetną organizację, pełną atrakcji żeglarską przygodę i niezapomniane wspomnienia. Łączymy pokolenia i stwarzamy aktywne warunki do budowania rodzinnych relacji. Dołącz do nas!

  Uczestnicy rejsu rodzinnego

  Rejs przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi lub grupy przyjaciół. Nasi uczestnicy rejsu to osoby, które nie mają żadnego doświadczenia żeglarskiego, ale również osoby które posiadają patent żeglarza jachtowego i chcą doskonalić swoje umiejętności razem z najbliższymi.

  Zakwaterowanie czyli jacht na wyłączność

  Uczestnicy rejsu żeglują i nocują na jachtach kabinowych. Każdy jacht wyposażony jest w kambuz, instalację wodną, elektryczną ( gniazda do ładowania sprzętu), radio oraz toaletę chemiczną. Te nowoczesne jachty zapewnią maksymalny komfort dla wszystkich członków załogi, nawet dla tych najbardziej wymagających.

  Na szlaku czyli trasa rejsu

  Nasze rejs będzie wyjątkową przygodą pod żaglami. Będziemy żeglowali licznymi jeziorami, odwiedzając najatrakcyjniejsze miejsca na szlaku jezior mazurskich. Naszą tygodniową wędrówkę zaplanujemy wspólnie, poznając Wasze oczekiwania i plany żeglarskie. Możemy wyznaczyć kurs na południe, ale również i północ Mazur. Nasze tempo rejsu dostosujemy do warunków meteo oraz możliwości załogi.

  Rejs po mazurach ze sternikiem

  Tam i z Powrotem – czyli trasa rejsu

  Nasz a trasa rejsu, będzie zależała od tego, z jakiego portu na Mazurach wypłyniemy i gdzie chcemy dopłynąć. Przykładowa trasa północna pozwoli na zobaczenie śluz, kanałów, odwiedzenie najciekawsze portów i ciekawostek historycznych.

  Giżycko – Zanzibar

  Zanzibar – Mikołajki

  Mikołajki – Ruciane Nida

  Ruciane Nida – Kamień

  Kamień – Stare Sady

  Stare Sady – Bogaczewo 

  Bogaczewo – Giżycko

  Najważniejsze założenia rejsu mogą zostać zweryfikowane przez czynniki meteorologiczne, takie jak, silny wiatr oraz opady deszczu.

  Rejs ze Sternikiem po Mazurach

  Doświadczenie, kwalifikacje i charakter – tak możemy opisać sterników, którzy będą prowadzić Wasz jacht.To on jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo załogi, dba, aby czas spędzony pod żaglami był czasem wyjątkowym. Pamiętajmy, że żeglujemy dla przyjemności .

  Master Chef czyli gotujemy na jachcie

  Cała rodzina, która żegluje, przygotowuje posiłki wspólnymi siłami z wcześniej zakupionych półproduktów lub korzysta z portowych tawern, aby w pełni wykorzystać czas na wypoczynek. Należy pamiętać, że załoga zapewnia wyżywienie sternikowi. Jachty wyposażone są w kambuz, czyli elementy wyposażenia kuchennego (kuchenka, zlew, naczynia, sztućce, itp.), co pozwala na przygotowanie posiłków przez załogę na jachcie.

  Zapisz się na rejs po Mazurach

  Jeśli jesteś zainteresowany rejsem po Mazurach ze sternikiem na jachcie na wyłączność napisz do nas lub zadzwoń 663 567 514. Ustalimy szczegóły i zaproponujemy Tobie i Twojej rodzinie kilka jachtów do wyboru oraz propozycje tras na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Gizycko, Poland
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top