Cena na telefon

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : 590 Kingston Road, London SW20 8DN, Wielka Brytania

  Czy wiesz że: archipelag Alandów znajduje się na wysokości Sztokholmu, pomiędzy Szwecją a Finlandią. Znajduje się tam ponad 6000 wysp i ponad 1000 marin! Niesamowite prawda? To znacznie więcej niż w Chorwacji!

  Terminy:
  19 – 26 czerwca 2021
  26 czerwca – 3 lipca 2021
  Start/koniec: Mariehamn, Alandy

  Zaplanuj sobie pewne wakacje w 2021 roku!

  COVID-19

  W przypadku odwołania rejsu z powodu COVID-19, gwarantujemy zwrot wpłaconych środków.

  Znasz Mazury? Alandy są znacznie atrakcyjniejszą wersją naszego pojezierza – przede wszystkim jest mniej turystów – co oznacza, że jest cisza spokój, kontakt z naturą, można odpocząć, odetchnąć od gwaru miasta. 7 dni rejsu pomiędzy wspaniałymi wysepkami, cały czas osłonięci od otwartego morza więc nie spodziewamy się fali.

  Opis rejsu

  Codzienny rytuał sauny o zachodzie słońca tuż nad wodą? To skandynawska kultura! Do tego dodajmy codzienne, profesjonalne masaże, kąpiele w orzeźwiającym Bałtyku tuż po saunie, przepiękne krajobrazy i Białe Noce! Tak jest, płyniemy tam w terminie gdy słońce chowa się za horyzont tylko na dosłownie 5 minut! Zaprowadzimy Was w miejsca, nieznane, tajemnicze, będziemy stawać na kotwicy w szuwarach, dziobem do brzegu. Czeka nas wieczór w jacuzzi z drinkiem i niekończącym się zachodem słońca! Tego nie można przegapić, jedyny taki rejs na Bałtyku!

  Jak wygląda lato? Tak samo jak u nas, z tym że pada znacznie mniej, jest więcej słońca, mniej chmur! Niemożliwe? To urok Alandów! Przekonaj się sam!

  Atrakcje

  To będzie prawdziwie wypoczynkowy rejs! Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji poza samym pływaniem. Dotkniemy skandynawskiej kultury, rozkoszując się czasem spędzonym na masażach, saunie, spacerach po przepięknych lasach i żeglowaniu wśród niesamowitych krajobrazów. Siedmiodniowy chillout! Niesamowite – Bałtyk lepszy od Chorwacji?! Płyń z nami, przekonaj się sam!

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  590 Kingston Road, London SW20 8DN, Wielka Brytania
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top