Rejs turystyczny dla dorosłych na Mazurach

  Cena na telefon

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Rejs do: : Mazury
  Lokalizacja : Gizycko, Poland

  Rejs turystyczny dla dorosłych na Mazurach

  W Naszych rejsach turystycznych po Mazurach mogą brać biorą udział osoby które będą tworzyły załogę rejsu. Stwórz swoją grupę, która chce przeżyć żeglarską przygodę na Mazurach. My zagwarantujemy jacht oraz sternika z którym popłyniesz szlakiem wielkich jezior mazurskich, odkrywając najpiękniejsze miejsca na mazurach. Na Naszych rejsach Mazurskich Wy zdecydujecie gdzie chcecie żeglować i w jakich portach cumować. Zbierz grupę grupę znajomych czy przyjaciół i popłyń z Nami. Przeżyj z Nami Przygodę. Otrzymasz jacht na wyłączność

  Uczestnicy rejsu Mazurskiego

  Rejs przeznaczony jest dla grup zorganizowanych. Nasi uczestnicy rejsu to osoby, które nie mają żadnego przygotowania żeglarskiego, ale również osoby, które posiadają patent żeglarza jachtowego i chcą doskonalić swoje umiejętności. Załoga liczy w zależności od jachtu który Wam proponujemy Antila 24 dla 4 uczestników rejsu + sternik lub Antila 27 dla 6 uczestników + sternik.

  Zakwaterowanie na jachtach

   Uczestnicy rejsu pływają i śpią na jachtach kabinowych klasy ANTILA 24 lub ANTILA 27 (wybór należy do Was). Każdy jacht wyposażony jest w kambuz, instalację wodną, elektryczną ( gniazda do ładowania sprzętu), radio oraz toaletę chemiczną. Oczywiście na każdym jachcie znajduje się lodówka oraz wyposażenie kuchenne. Ty wybierasz jakim jachtem będziesz żeglował po mazurach, wszystkie Nasze jachty są bezpieczne i dobrze wyposażony, przestrzeń mieszkalna dopasowana do ilości osób na jachcie i bardzo dobre właściwości nautyczne to zasługa stoczni jachtowej Antila Yachts.

  Planowana Trasa rejsu

  Nasze wędrówki żeglarskie po mazurach będą prawdziwą przygodą, wymagającą od uczestników rejsu chęci i zaangażowania, żeglując od portu do poru, stając na kąpiele w licznych zatoczkach ale również zwiedzając i podziwiać lokalne mazurskie atrakcje. Nasza tygodniowo wypraw obierze kurs na Południe lub Północ Mazur. Przepłyniemy przez liczne jeziora, kanały i odwidzimy najciekawsze miejsca na Szlaku. Nasze tempo rejsu będzie dostosowane do warunków panujących na wodzie oraz załogi rejsu.

   

  trasa poludnie mazur

  Trasa rejsu po Mazurach

  Zaplanowana trasa pozwoli na zobaczenie śluz, kanałów, odwiedzenie najciekawsze portów i ciekawostek historycznych. Przepłyniemy przez jeziora Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Przykładowa trasa jaką proponujemy znajduje się w Południowej części Mazur.

  Giżycko – Zielony Gaj

  Zielony Gaj – Wierzba

  Wierzba – Ruciane Nida

  Ruciane Nida – Kamień

  Kamień – Stare Sady

  Stare Sady – Rydzewo

  Rydzewo – Giżycko

  Na plan i realizację trasy rejsu będą miały czynniki meteorologiczne. Silny wiatr oraz obfite opady deszczu mogą spowodować, że pierwotne założenia nie będą mogły być zrealizowane.

  Wyżywienie na jachcie

  Uczestnicy pierwszego dnia rejsu ustalają zasady żywienia oraz rozliczania wspólnej kasy jachtowej. Składka na osobę wynosi ok. 160 zł/7 dni, załoga zapewnia wyżywienie sternikowi. Zwykle uczestnicy zakupują produkty i półprodukty w portach na trasie rejsu i z nich przygotowują posiłki wspólnymi siłami. Jachty wyposażone są w kambuz, czyli elementy wyposażenia kuchennego (kuchenka, zlew, naczynia, sztućce, itp.), co pozwala na przygotowanie posiłków przez załogę na jachcie.

  Sternik na Waszym rejsie

  Każdy nas Sternik który prowadzi jacht posiada doświadczenie oraz kwalifikacje do prowadzenia jachtów po Mazurach. Każdy sternik będzie pełnik funkcję Kierownika statku i jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo załogi w czasie prowadzenia jachtu oraz dba o jednostkę podczas postoju w portach, lub przystaniach mazurskich. Pamiętajmy o najważniejszej rzeczy wybierając się w rejs, żeglujemy dla przyjemności .

  Cena i rezerwacja rejsu Turystycznego po Mazurach

  Jacht na wyłączność na rejs turystyczny po Mazurach możesz zarezerwować, telefonicznie 663567514 lub NAPISZ DO NAS . Jeśli jesteś zainteresowany kursem żeglarskim sprawdź ofertę.

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Gizycko, Poland
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top