1,550 zł

   (Bez negocjacji)

  Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : Tomaszow Mazowiecki, Poland

  Obóz Językowo – Żeglarski nad Zalewem Sulejowskim

  Obóz językowo – żeglarski nad Zalewem Sulejowskim to propozycja dla dzieci i młodzieży, które chciałaby połączyć naukę języka angielskiego z żeglarską przygodą. Nasze obozy sprawią, że uczestnicy będą rozwijali swoją naturalną ciekawość świata, motywację do nauki języków obcych i jednocześnie aktywnie odpoczywali. W czasie obozu uczestnicy otrzymają potężną dawkę wiedzy i zabawy. To będzie prawdziwa, atrakcyjna przygoda, po której dzieciaki wrócą do domu pełni wrażeń oraz lepiej przygotowani do codziennych wyzwań. Nasze letnie obozy to idealny sposób na niezapomniane wakacje dla dzieci i młodzieży.

  obóz żeglarski Zalew Sulejowski

  Jacht Sigma obóz żeglarski

  jachty topaz taz obóz żeglarski

  Obozy językowo żeglarskie nad Zalewem Sulejowskim

  Zakwaterowanie w ośrodku w 2 i 3 osobowych pokojach

  Wyżywienie to trzy główne posiłki: śniadanie, obiad, kolacja. Dodatkowo drugie śniadanie i woda

  Szkolenie żeglarskie na jachtach Sigma Club, Sasanka 660, Topaz Taz 

  Wykwalifikowana kadrę żeglarską

  Zajęcia językowe prowadzone przez lektorów języka angielskiego

  Opiekę oraz animację rekreacyjno – sportowe sprawować będą wychowawczynie

  Obozowicze będą korzystali z kajaków oraz będą ciągani na bananie

  Dużo zabawy i frajdy dla każdego

  ośrodek obozów językowo zeglarskich

  Zakwaterowanie w ośrodku MOLO

  Uczestnicy, podczas obozu będą mieszkać w MOLO Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym, które znajduje się w odległości 50 metrów od brzegu Jeziora Sulejowskiego, na terenie przepięknego Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Jest to nowocześnie urządzony ośrodek, z boiskami do piłki nożnej i plażowej oraz uroczymi miejscami, idealnymi do zabawy na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury. W ośrodku znajdują się pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami oraz restauracja ośrodka, w której serwowane będą posiłki. Do dyspozycji uczestników są dwie przestrzenne i nowoczesne sale konferencyjne, wyposażone w klimatyzację. Na terenie ośrodka znajduje się również miejsce na ognisko, przy którym będziemy wspólnie szantować przy gitarze.

  Uczestnicy naszych Obozów Żeglarskich

  Na obozy żeglarskie zapraszamy dzieci w wieku 7 – 12 lat. Od uczestników nie wymagamy żadnego przygotowania żeglarskiego, oczekujemy jednak podstawowej samodzielności, ponieważ zajęcia w ciągu dnia będą bardzo intensywne i potrzebne będzie duże zaangażowanie i aktywność. Uczestnicy podczas zajęć programowych podzieleni są na dwie grupy wiekowe: 7 -9 lat oraz 10 -12 lat. Od obozowiczów nie wymagamy umiejętności pływania w pław, wszyscy obowiązkowo żeglujemy w kamizelkach ratunkowych i przestrzegamy zasad bezpieczeństwa nad wodą i podczas pływania na żaglówkach.

  certyfikat żeglarski

  Program żeglarski „MŁODY ŻEGLARZ”

  Na obozach językowo żeglarskich realizujemy autorski program podstawowego szkolenia żeglarskiego MŁODY ŻEGLARZ. Program oparty jest na najlepszych wzorcach edukacji żeglarskiej dzieci i zawiera trzy certyfikaty: DOBRY ZAŁOGANT, DZIELNY ŻEGLARZ, MŁODY STERNIK. Szkolenie skierowane jest dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. Program żeglarski oparty jest na bazie wiedzy teoretycznej oraz umiejętnościach praktycznych.

  Sprzęt żeglarski na obozie Językowo Żeglarskich

  Na Naszych obozach dysponujemy nowoczesnym sprzętem żeglarskim, a coroczne i bieżące inwestowanie w sprzęt sportowo – żeglarski przekłada się na dostępność sprzętu dla każdego uczestnika oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. Nad bezpieczeństwem, podczas zajęć żeglarskich czuwają instruktorzy, którzy mają do dyspozycji łódź motorową. Ze względu na bezpieczeństwo, zajęcia żeglarskie nie odbywają się podczas złych warunków atmosferycznych. Do dyspozycji mamy jachty typu: Sigma Club, Omega, Sasanka 660, Antila 26, kajaki, optymisty, topaz taz, motorówki asekuracyjne, banan i oponka do ciągania. Zobacz nasz sprzęt żeglarski >>>

  obóz żeglarski przygotowanie załogi

  Kadra lektorska i instruktorska

  Na lądzie zajęcia językowe będą prowadzone przez doświadczone i pełne energii i pomysłów, lektorki. Program i materiały dydaktyczne do nauki języka angielskiego przygotowane są przez metodyka szkoły językowej Bingo School w Tomaszowie Mazowieckim. Na wodzie, w każdej załodze będzie instruktor żeglarstwa posiadający odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje i podejście do młodzieży. Ponadto, każdy z opiekunów pełni jednocześnie funkcję wychowawcy i w każdej chwili gotowy jest pomóc Naszym uczestnikom.

  Obozowy port nad Zalewem Sulejowskim

  Port, w którym odbywają się wszystkie zajęcia żeglarskie znajduje się w odległości 100 metrów od naszego ośrodka. Nasze jachty oraz motorówka swoje stanowiska mają przy kei, z której zawsze wypływamy na codzienne żeglowanie. Na ternie przystani czekają do naszej dyspozycji kajaki, oraz mniejsze łodzie dwu osobowe, na których żeglowanie odbywa się pod okiem instruktora na motorówce asekuracyjnej. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany a w otoczeniu Naszego portu znajduje się główna baza WOPR Zalewu Sulejowskiego. Możemy czuć się bezpiecznie !

  obóz językowy zalew sulejowski

  Organizacja zajęć językowych i żeglarskich

  Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy pod względem zaawansowania językowego. Zajęcia językowe to 2 x 45 min do południa oraz 2 x 45 minut popołudniu. W ramach zajęć realizowane będą projekty tematyczne, gry i zabawy językowe, zabawa w aktorstwo – nagrywanie własnych filmików, scenek, krótkich prezentacji czy reklam. Dzięki temu, nauka podczas wakacji jest bardzo przyjemna. W czasie, kiedy jedna z grup ma zajęcia językowe, druga uczestniczy w zajęciach żeglarskich na wodzie, realizując autorski program żeglarski.

  Program obozu 

  English Fun – zajęcia z języka angielskiego, m.in. : London Tour – prezentacja najciekawszych miejsc stolicy Wielkiej Brytanii, gra terenowa z Sherlockiem Holmesem, tajniki angielskich zaklęć rodem z Hogwardu oraz poszukiwanie skarbów.

  Żeglarskie ABC – zajęcia żeglarskie, m.in. szkolenie z bezpieczeństwa i zachowania się na jachcie, budowa i podstawowa obsługa jachtu, obsługa żagli, zasady cumowania,

  Wspólne wieczory przy ognisku (lub grillu) z gitarą i szantami

  Warsztaty „ Węzły i Sploty” Podczas zajęć ćwiczenia praktyczne z węzłów i splotów oraz nauka wiązania węzłów dekoracyjnych. Program będzie dostosowany do poziomu zaawansowania grupy. Węzły, opaski, maty, gałki, plecionki – nauka i zabawa dla każdego.

  Zajęcia sportowe, rekreacyjne i rozrywkowe – m.in. gry zespołowe, kajakarstwo, łucznictwo, gry terenowe, podchody, bieg Korsarza i wiele innych

  żeglowanie obóz żeglarski

  załoga obozu zeglarskiego zalew sulejowski

  obozowicz zalew sulejowsk

  Promocje LATO 2021

  Promocja na start – 50 zł zniżki przy zapisie i wpłacie zaliczki za uczestnika do 31.12.2020

  Rodzinne Wakacje – 50 zł zniżki dla każdego z rodzeństw

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  Tomaszow Mazowiecki, Poland
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top