Opis

  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Lokalizacja : bulwar Loir et Cher 1, 11-600 Węgorzewo, Poland

  Laguna 700 Cruiser

  Nieduży, bezpieczny, łatwy w sterowaniu – taki właśnie jest jacht Laguna 700 Cruiser. Idealny dla 2-4 osobowej załogi, która nawet nie mając doświadczenia poradzi sobie z jego obsługą.

  Charakterystyka jachtu

  Czarter bez patentu jachtu Laguna 700 Cruiser ze sterem strumieniowym to propozycja dla osób, które chcą wynająć nieduży, spacerowy jacht motorowy, nawet jeśli nie posiadają uprawnień sternika. Jacht jest zarejestrowany na 6 osób, jednak do komfortowego pływania polecamy go dla 2-4 osobowej załogi.

  Laguna 700 jest bardzo bezpiecznym jachtem, przystosowanym do spokojnego i komfortowego spędzania czasu na wodzie, został zaprojektowany tak by poruszanie się zarówno w środku jak i po pokładzie było wygodne i bezpieczne. Warto także wspomnieć, że jacht jest bogato wyposażony w sprzęt, który docenią wszyscy motorowodniacy. Przede wszystkim posiada ster strumieniowy oraz specjalne płyty ułatwiające sterowanie. W chłodniejsze dni na jachcie można w szybki sposób rozłożyć bimini osłaniając się z każdej strony od wiatru czy deszczu. Ponadto jacht wyposażony jest w ogrzewanie.

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, będzie nam bardzo miło:)

   

  Lokalizacja

  bulwar Loir et Cher 1, 11-600 Węgorzewo, Poland
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu.
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  ogłoszenia żeglarskie

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top