fbpx

  KOLONIE ŻEGLARSKIE SKIPPI CHALLENGE

  Opis

  Cena : 1,180 zł
  Typ ogłoszenia : Oferuję
  Data : June 15, 2021
  Lokalizacja : Ryn, Polska

  Kolonie żeglarskie to idealna propozycja aktywnego spędzenia wakacji dla dzieci w wieku 9-12 lat. Kolonie Skippi Challenge gwarantują podwójną dawkę żeglarskich emocji! Ciekawe i różnorodne zajęcia żeglarskie, prowadzone na kilku typach jachtów, pozwolą uczestnikom poznać wszystkie uroki żeglarstwa śródlądowego. Na koloniach realizowane będą autorskie programy edukacji i zabaw żeglarskich Skippi: Skills, Games, Challenge oraz Racing. Oprócz żeglowania, uczestników czeka wiele atrakcji kolonijnych: wycieczki autokarowe, zabawy sportowe, gry i wyprawy terenowe, ogniska, dyskoteki, karaoke… oraz specjalny blok zajęć do wyboru The Best Of. Kolonie żeglarskie z tak bogatym programem z pewnością spodobają się wszystkim dzieciom i będą doskonałym początkiem ich żeglarskiej przygody.

  UCZESTNICY: 9-12 lat

  ZAKWATEROWANIE

  Kolonie żeglarskie odbywają się w Ośrodku Sportów Wodnych w Rynie. Ośrodek położony jest na wysokim brzegu Jeziora Ryńskiego, na dużym, zadbanym, zielonym terenie. Uczestnicy mieszkają w budynku hotelowym w pięcioosobowych studiach (pokój z antresolą – sypialnia, łazienka z prysznicem i toaletą, loża balkonowa z widokiem na jezioro). Na miejscu znajduje się stołówka, sale klubowe, port jachtowy, strzeżone kąpielisko i boiska sportowe.

  PROGRAM

  1. Zajęcia żeglarskie:

  – pływanie ze sternikiem na jachtach typu Omega, nauka podstaw żeglarstwa i pracy w charakterze członka załogi,

  – nauka samodzielnego żeglowania na jachtach typu Laser Funboat, Laser Bug, Topaz Taz, Figielek,

  – pływanie na jachtach dwumasztowych (Mak 808, DZ 10) oraz na jachtach kabinowych,

  – regaty żeglarskie, “bitwa morska”,

  – rejs po Jeziorze Ryńskim i Tałtach połączony z biwakiem i ogniskiem,

  – zdobywanie certyfikatów żeglarskich

  oraz:

  – nauka pływania na kajakach i rowerach wodnych,

  – pokaz motorowodniacki + pływanie na szybkiej motorówce (jednorazowo).

  Podczas zajęć żeglarskich realizujemy 4 programy:

  SKIPPI SKILLS – aby jeździć na deskorolce, trzeba nauczyć się jeździć na deskorolce. Tak samo jest w żeglarstwie :). Umiejętności żeglarskie, zarówno te podstawowe, jak i zaawansowane, zdobędziesz na zajęciach Skippi Skills.

  Program Skippi Skills wykorzystuje najlepsze światowe wzorce edukacji żeglarskiej dzieci i oparty jest na czterech certyfikatach: Skippi Junior, Skippi Sailor, Skippi Champion oraz Young Crew.

  SKIPPI GAMES – zdobyte na zajęciach Skippi Skills umiejętności trzeba utrwalać i rozwijać. Najlepiej w formie gier i zabaw na wodzie. Koszykówka na jachcie, czy może tropienie stada wodnych żyraf? Sprawdź co Cię zaskoczy na zajęciach Skippi Games!

  SKIPPI CHALLENGE – podejmij wyzwanie! Często zdarza Ci się robić coś, czego nie zrobił nikt przed tobą? Pewnie nie :). Na zajęciach Skippi Challenge będziesz miał taką okazję. Przygotowaliśmy dla Ciebie ekscytujące żeglarskie wyzwania!

  SKIPPI RACING – regaty żeglarskie budzą zawsze wielkie emocje. Na zajęciach regatowych będziemy ścigać się na jachtach Topaz Taz i Laser Bug. Gotowi do startu?!

  Ośrodek dysponuje nowoczesnym sprzętem żeglarskim. Nad bezpieczeństwem pływań czuwają instruktorzy oraz ratownicy mający do dyspozycji nowoczesne łodzie motorowe. Zajęcia żeglarskie nie odbywają się podczas złych warunków atmosferycznych i w dni, w których organizowane są wycieczki. Przy sąsiedniej kei całodobowy dyżur pełni załoga wodnej karetki pogotowia WOPR.

  2. Zajęcia kolonijne:

  – dwie wycieczki autokarowe (np.: Mikołajki, Reszel, Kętrzyn, Gierłoż, Mrągowo, Giżycko, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Park Wodny “Tropikana”) – program wycieczek ustalany jest dla każdego turnusu indywidualnie,

  – gry i zabawy sportowe, gry terenowe,

  – ogniska z szantami, dyskoteki, karaoke…

  – zajęcia artystyczne,

  – gry fabularne, zabawy logiczne…

  3. The Best Of – zajęcia do wyboru

  Każdego dnia, jeden z trzech bloków programowych to zajęcia do wyboru. Każdy uczestnik może wybrać najbardziej interesujące go zajęcia z programów realizowanych na kolonii: Skippi Challenge lub Smart&Art. Jednego dnia mogą to być np. zajęcia sportowe, innego zajęcia artystyczne. Uczestnik tworzy więc swój indywidualny program najciekawszych zajęć na kolonii – swoje The Best Of.

  4. ACTIVE POINT – to ponad dwadzieścia emocjonujących gier i zabaw ruchowych w jednym miejscu, dostępnych non-stop dla wszystkich naszych kolonistów. Bieganie, skakanie, celowanie, rzucanie, łapanie, strącanie, wrzucanie, odbijanie, wybijanie, żonglowanie, wystrzeliwanie… W Active Poincie aktywność ruchowa nigdy się nie znudzi! 🙂

  Oprócz kolonii żeglarskich proponujemy również kolonie żeglarsko-artystyczne, oraz kolonie żeglarsko-sportowe.

  ZAPEWNIAMY

  pełne wyżywienie w stołówce ośrodka (minimum trzy posiłki dziennie), zakwaterowanie, program, ubezpieczenie NNW, wykwalifikowaną kadrę, opiekę medyczną, opiekę ratowników WOPR.

  TERMINY

  Kolonie K1 27.06 – 10.07.2021 14 dni

  Kolonie K2 11.07 – 21.07.2021 11 dni

  Kolonie K3 21.07 – 31.07.2021 11 dni

  Kolonie K4 01.08 – 14.08.2021 14 dni

  Kolonie K5 15.08 – 28.08.2021 14 dni

  Kolorem szarym zaznaczono turnusy, na które przyjmujemy już tylko zapisy na listę rezerwową.

  CENA: 14 dni – 2490 zł | 11 dni – 1980 zł 

  Przyjmujemy płatności bonem turystycznym.

  DOJAZD za dodatkową opłatą:

  – autokarem Skippera z Łodzi,

  – autokarem Skippera z Warszawy przez Ostrołękę.

   

  OPŁATY DODATKOWE

  – przejazd autokarem Skippera w obie strony: Łódź, Warszawa – 150 zł; Ostrołęka – 110 zł

  Dzwoniąc do sprzedawcy wspomnij o MojaKoja, może będzie rabat...:)

   

  Lokalizacja

  Ryn, Polska
  Uwaga: Bądź przezorny
  1. Spotykaj się ze sprzedawcą w bezpiecznym miejscu
  2. Unikaj transakcji gotówkowych.
  3. Jeśli oferta jest wyjątkowa, bądź ostrożny!

  Reklama

  Wyróżnione

  Ostatnio dodane

  Pobierz Apkę!
  Pobierz Apkę!
  Top